Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

12 квітня в приміщенні Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського відбувся І етап огляду художньої самодіяльності серед закладів освіти Улашанівської сільської ради. Губелецьку гімназію на І етапі огляду художньої самодільності представляли вокальний гурт "Мрія" (учасники учениця 6 класу Косик Олександра, учениці 7 класу Колодніцька Яна та Смолій Діана, учениці 9 класу Мазур Софія, Овчарук Анастасія, Смолій Світлана, Щавінська Софія) з піснею "Побажаєм ЗСУ рідненьким", учениця 9 класу Косік Вікторія з поезією "А ти сій квіти", учениця 2 класу Окуневська Маргарита з поезією "Надія", учениці 9 класу Смолій Світлана та Овчарук Анастасія з піснею "Перелаз", учениця 6 класу Косик Олександра з піснею "Тато мій солдат". Підготували наших учасників та переможців вчителі Губелецької гімназії Галина Василівна Гаврилюк та Любов Дмитрівна Лисаківська.
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Губелецької гімназії щиро вітають наших учнів-переможців І етапу огляду художньої самодіяльності, а саме вокальний гурт "Мрія"(учасників: ученицю 6 класу Косик Олександру, учениць 7 класу Колодніцьку Яну та Смолій Діану, учениць 9 класу Мазур Софію, Овчарук Анастасію, Смолій Світлану, Щавінську Софію), ученицю 2 класу Окуневську Маргариту, учениць 9 класу Смолій Світлану та Овчарук Анастасію та їх наставників Галину Василівну та Любов Дмитрівну. Бажаємо нашим переможцям натхнення, творчих успіхів, нових звершень, щасливого мирного майбуття, а наставникам Галині Василівні та Любові Дмитрівні - міцного здоровя, мирного неба та багато талановитих і обдарованих учнів!!!

З нагоди Українського Дня навколишнього середовища, який щороку відзначається 19 квітня у Губелецькій гімназії відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри "Випускники 2024 року для майбутніх поколінь". До цієї акції заздалегідь підготувалися випускники 9 класу нашого навчального закладу. Основною ідеєю проведення цієї акції було озеленення території гімназії. Наші випускники закупили за власний кошти плодові дерева у кількості 23 штук, з них: 13 яблунь, 3 персики, 2 черешні, 3 абрикоси та 2 сливи. Тож сьогодні наші учні висадили закуплені дерева у плодовому саду Губелецької гімназії.
Щиро дякуємо нашим випускникам виявлену лідерську ініціативу, працю та турботливе ставлення до природи рідного краю. Хай всі висаджені деревця дужими, сильними, міцними та приносять щедрі та гарні плоди.

7 квітня щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіппократ стверджував, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби. Висновок такий: необхідність вести здоровий спосіб життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що він (здоровий спосіб життя) — є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних, соціально-економічних, а тим паче у воєнних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.
Тож учні нашої школи активно долучилися до проведення цього безперечно важливого дня.
"У здоровому тілі - здоровий дух" - саме під такою промовистою назвою відбулися виховні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров'я. У програмі виховних заходів - змагання, руханки, бесіди, гра у футбол, тренінгове заняття, квест, бесіди, години спілкування. Учні охоче виконували ранкову зарядку, знайомилися краще з традиціями Всесвітнього дня здоров'я, обговорювали найважливіші правила здорового способу життя, особливості збалансованого і раціонального харчування, розрізняли здорову та шкідливу їжу, переглядали навчальні відеосюжети за тематикою, обговорювали вплив шкідливих звичок на організм людини, розширювали кругозів і практичні знання щодо корисних звичок та їх місце в житті сучаної людини. Учні з'ясували, що здоров'я буває не тільки фізичне, а й психологічне, емоційне. Згадали, як треба піклуватися про своє здоров'я. Створили лепбук на тему "Ваше здоров'я у ваших руках".
Оперативно працювали з учнями протягом проведення виховних заходів наші класні керівники, а саме І. Р. Колодніцька, Т. М. Щавінська, Г.В. Гаврилюк, О.О. Облядрук, Ю.О. Косік, Т.В. Соколенко, Л.М. Парфенюк, Л.О. Кирильчук, А.І. Ольшановська. Саме вони доводили нашим учням таку важливу цінність, як здоров'я для кожного з нас.
День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку. Цей день обраний не випадково. Власне 6 квітня 1894р. у місті Афіни розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.
Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.
Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.
Не винятком стала і наша Губелецька гімназія, де також з нагоди міжнародного дня спрту на благо миру та розвитку відбулися фізкультурно-оздоровчі заходи - змагання з міні-футболу серед учнів 5 класу та комплекс фізичних загальнорозвиваючих вправ та руханок у 8 класі під керівництвом директора школи і вчителя фізкультури Ткачука Василя Івановича. Здоровий спосіб життя, активна фізична та інтелектуальна активність є сенсом життя кожної сучасної гармонійно розвиненої особистості. Це і показали під час руханок, виконання фізичних вправ та гри у футбол учні нашої гімназії.
Мета цього дня - спонукати учнівську молодь та дорослих людей до фізичної активності. Ми повинні рухатися при першій можливості. Якщо робота є причиною пасивного способу життя, необхідно займатися фізичними справами, відвідувати фітнес-центр, займатися будь-яким видом спорту, адже від цього залежить якість нашого здоров'я у майбутньому.

До уваги батьків майбутных першокласників!
01 квітня 2024 року розпочинається набір учнів до першого класу 2024-2025 навчального року.
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Губелецька гімназія Улашанівської сільської ради оголошує набір учнів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік.
Якщо Ви хочете бачити свою дитину щасливою, розвиненою, творчою, компетентною - запрошуємо до вступу в перший клас нашого закладу.
До послуг учнів майбутніх 1-х класів:
навчання та виховання в сучасному освітньому середовищі за типовою програмою НУШ-1 (за редакцією О. Савченко);
На вашу дитину чекають сучасні креативні вчителі!
Ми радо приймемо ваших дітей до нашої дружньої шкільної родини.
Адміністрація закладу повідомляє, що прийом документів майбутніх першокласників 2024-2025 навчального року відбувається згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16. 04. 2018 р. № 367.
Прийом документів для зарахування у 1 клас буде здійснюватися з 01 квітня по 31 травня 2024 року.
Пакет документів для зарахування до навчального закладу:
заяву (заповнюється у закладі освіти);
копію свідоцтва про народження дитини (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
медичну довідку форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
копії документів, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
копії документів, що підтверджують право на пільги, з пред'явленням оригіналів зазначених документів (при наявності)
Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).
УВАГА!!!
Під час сигналу «Повітряна тривога» прийом документів не здійснюється. У паперовій формі приймання документів здійснюється у разі створенняі безпечних умов для працівників закладу освіти та громадян.
Дні прийому:
Понеділок-П'ятниця з 9.00 - 15.00

29 березня о 11:19 | Ткачук В. І. | немає коментарів

27 березня 2024 року у Губелецькій гімназії відбувся День довкілля. Педагогічні працівники та техпрацівники нашої гімназії залучилися до прибирання внутрішніх та прилеглих територій нашого навчального закладу, а саме збору сміття обабіч шосейного сполучення Славута-Корець, яке проходить через центр нашого села. Збирання сміття наші працівники розпочали від зупинок сіл Пузирки та Іванівка.
Щиро дякуємо всім нашим працівникам за виявлену ініціативу і небайдуже ставлення до навколишнього середовища нашого села

27 березня о 10:38 | Ткачук В. І. | немає коментарів

Шановні учні! Запрошуємо вас до участі у проведенні опитування. Інструкція: Прочитайте судження анкети та оберіть варіант відповіді, який найбільше відповідає вашим переконанням. Дякуємо за участь!

25 березня о 13:34 | Ткачук В. І. | немає коментарів

Шановні учні! Запрошуємо вас до участі у
проведенні опитування з проблем насильства та цькування (булінгу) в молодіжному середовищі. Мета опитування – дослідження Ваших уявлень щодо розповсюдженості насильства та цькування (булінгу) у молодіжному середовищі та можливих шляхів його подолання. Інструкція: Уважно прочитайте запитання та варіанти відповідей. Подумайте і оберіть ту відповідь, яка відображає Ваші думки, ставлення,
переконання, взявши до уваги період з вересня місяця цього навчального року. Дякуємо за участь!

25 березня о 12:43 | Ткачук В. І. | немає коментарів

Шановні учні! Запрошуємо вас до участі у проведенні опитування з проблем насильства та цькування (булінгу) до школярів з боку вчителів. Мета опитування – дослідження Ваших уявлень щодо розповсюдженості насильства та цькування (булінгу) до школярів з боку вчителів та можливих шляхів його подолання.
Інструкція: Уважно прочитайте запитання та варіанти відповідей. Подумайте і оберіть ту відповідь, яка відображає Ваші думки, ставлення, переконання. Дякуємо за участь!

25 березня о 12:22 | Ткачук В. І. | немає коментарів

14 березня щорічно в Україні відзначається День добровольців. Цю річницю встановила Верховна Рада України у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму тих, хто захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. 14 березня вважається днем зародження українського добровольчого руху. Цього дня 2014 року на полігон Нові Петрівці прибули перші 500 добровольців Самооборони Майдану, які сформували перший добровольчий батальйон.
Вітаємо добровольців України з їхнім святом. Дякуємо вам, герої! Бажаєм вам здоров'я, мудрості, успіхів! Щоб зброю доводилося брати в руки якомога рідше. Ми всі чекаємо вас вдома живими і здоровими! Миру, любові і щастя вам!
З нагоди Дня Українського Добровольця учні 4-5 класу нашої гімназії долучилися до Патрітичного Флешмобу-привітання під назвою "Тим, хто в бою нашу волю вберіг...", де привітали всіх добровольців України зі святом, згадавши їх важливу роль в сучасних військових подіях та історії України.

15 березня о 13:23 | Ткачук В. І. | немає коментарів

Поняття «профорієнтація» здається зрозумілим кожному, хто ознайомиться з ним навіть вперше – це орієнтація школярів на ті або інші професії. Приблизно так же тлумачить методична література, профорієнтація розглядається як надання допомоги молодим людям у виборі професії. Крім того, під профорієнтацією нерідко розуміють систему заходів, що допомагають людині, науково-обґрунтовано вибрати професію або систему виховної роботи в цілях розвитку професійної спрямованості, допомозі учням в моменти професійного самовизначення. Професійна орієнтація має два аспекти: перший – її вплив на формування професійних інтересів людей, насамперед позитивних мотивів вибору професії, які забезпечують узгодження інтересів особистості і суспільства; другий – виявлення професійних вимог і психологічний аналіз професії, з одного боку, та оцінка психофізіологічних властивостей і якостей учнів з урахуванням проб їх сил в обраній діяльності, з іншого. Підготовка молоді до свідомого вибору професії – важлива проблема з точки зору соціальних та психолого-педагогічних аспектів.
Не винятком є і наша Губелецька гімназія, де регулярно проводиться профорієнтаційна робота з учнями 9 випускного класу. Учні 9 класу Губелецької гімназії знайомилися з професійно-технічними спецальностями та умовами навчання в Грицівському професійному технічному училищі. Цього разу, в зв'язку з повітряною тривогою профорієнтаційна година спілкування відбувалася в укритті. учні були активними у спілкуванні і ставили запитання щодо вибору професії та умов навчання, їх перспективи на сучасному ринку зайнятості.

15 березня о 13:14 | Ткачук В. І. | немає коментарів

#КПФККіМконкурс-челендж2024
До 210-ї річниці з дня народження славетного сина України Т.Г.Шевченка конкурс-челендж серед учнівської молоді «І возвеличимо на диво…».
Поезію «Думи мої» декламує учениця 8 класу Губелецької гімназії Сорочинська Аліна
Поезію «Мені однаково» декламує учень 8 класу Губелецької гімназії Комар Іван
Виклик прийняли від Полянська гімназія
Передаємо естафету Перемишельська гімназія https://www.facebook.com/profile.php?id=100092839104946...

13 березня о 13:08 | Ткачук В. І. | немає коментарів

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають ученицю 7 класу Колодніцьку Яну з переможним ІІ місцем у ІV Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді "Мій Шевченко" та ученицю 9 класу Сорочинську Яну за участь у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсу "От де, люде, наша слава, слава України!". Наставником учениць в даних конкурсах була вчителька української мови та літератури Кирильчук Людмила Олександрівна.
Щиро вітаємо учениць і його наставника Людмилу Олександрівну! Бажаємо вам міцного здоров'я, безліч перемог, успішного майбуття, нових досягнень і здобутків!

11 березня о 15:02 | Ткачук В. І. | немає коментарів

#Ми_нащадки_Кобзаря
Губелецька гімназія
Улашанівської ОТГ
Хмельницької області
Даніїл Польовий, Максим Кравчук, Софія Щавінська, Яна Сорочинська, Вікторія Косік, Світлана Смолій, Софія Мазур, Віктор Поліщук, Анастасія Овчарук - учні 9 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"І мертвим, і живим..."
Ярослав Сорочинський
учень 7 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Мені тринадцятий минало"
Діана Смолій, Яна Колодніцька
учениці 7 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Зоре моя, вечірняя..."
Богдан Лишень
учень 8 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Мені тринадцятий минало"
Аліна Сорочинська
учениця 8 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Думи мої, думи мої"
Іван Комар
учень 8 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Мені однаково..."
Богдан Василюк
учень 8 класу
#Лунає_Кобзареве_слово
"Заповіт"
Просимо лайками та коментарями підтримати участь наших учнів у Всеукраїнському Інтернет-флешмобі "Ми нащадки Кобзаря".

У кожного народу є талановиті митці-поети,письменники. Саме вони прославляють свою країну ,звеличують її серед інших націй світу. Для українського народу таким митцем є Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.
Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.
Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
"Тарас Шевченко - великий Кобзар" - саме під такою назвою відбувся урок у формі подорожі для учнів 4 класу, який провела вчитель початкових класів Олена Олександрівна Облядрук. В програмі уроку-подорожі загадки, ребуси, асоціації, які стосуються біографії та творчості Великого Кобзаря. Учні за власним бажанням на завершення урок також декламували поезії Т.Шевченка.
Урок пройшов в доброзичливій атмосфері, де лунало невмируще Кобзареве слово...

саме під такою промовистою назвою відбулася учнівська конференція з нагоди 210 річниці народження Великого Кобзаря, Пророка України Т. Шевченка. До учнівської конференції, яку організувала і провела педагог-організатор, вчителька історії Косік Ю.О., долучилися учні 8-9 класів Губелецької гімназії.
В програмі конференції досліджувалася творчість Т.Шевченка крізь призму історичних процесів ХІХ ст., його діяльність як історика та автора ідеї самостійної України, яку він реалізовував через діяльність в культурно-політичній організації "Кирило-Мефодіївське браство". Учні аналізували і читали літературні твори Т. Шевченка, які мають історичний контекст, зокрема, поема "Сон", "І мертвим, і живим...", "Заповіт", "Розрита могила", "Гайдамаки", "Чигрине, Чигрине...", "Іван Підкова". Під час обговорення творчості Кобзаря порівнювали історичні реалії ХІХ ст. і сучасність, політичні режими російської імперії і сучасної росії, яка створює жахливі злочини на окупованих українських територіях. Також було заслухано і обговорено питання Шевченка як співавтора програми "Книги буття українського народу", в якій була обгрунтована ідея самостійності Української держави.
У підсумку роботи конференції - обговорення наслідків ворожого панування в Україні, наслідків політики зросійщення українського суспільства для сучасності і заклик до боротьби за краще майбутнє України, так як в свій час робив це Тарас Григорович.

Цікаво та змістовно пройшов тиждень зарубіжної літератури у Губелецькій гімназії. Учні здійснили мандрівку у світ прекрасного, поглибили свої знання про творчість зарубіжних письменників, показали вміння працювати в команді, проявили кмітливість, творчі здібності та ерудицію. Цікаві вікторини, конкурси, змагання дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників літератури, розширили дитячий кругозір, відкрили нові літературні таємниці. Завершився тиждень позитивними емоціями та гарним настроєм учнів.

Учасники Губелецької гімназії обласного Фестивалю-огляду "Шевченко 4.5.0", присвяченого 210 річниці з дня народження великого поета, письменника, художника України Тараса Григоровича Шевченка щиро дякують керівникам І туру Фестивалю за добру організацію свята, за теплу атмосферу зустрічі! Все буде Україна!!!