Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 6 common:people_all_forms

Новини

Тероризм – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, вбивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.
Під тероризмом розуміють здійснення терористичних актів, що зумовлені певними політичними чи соціальними обставинами. Терористи, як правило, націлені на невійськовий персонал або цивільних осіб і є субнаціональними або підпільними групами. Склад терористичних груп, як правило, залежить від оточення, відносин із державою, мотивації та / або цілей.
"Разом проти тероризму" - саме так називався виховний захід з протидії тероризму та його випадкам, який був проведений серед учнів 5-9 класів нашої гімназії. Протягом цієї години спілкування учні ознайомлювалися з пам'яткою для населення під назвою "Боротьба проти тероризму", переглядали навчальні відеосюжети та обговорювали дії учнів у разі погрози через телефон, у разі виявлення маловідомих або вибухових предметів, у разі потрапляння у заручники. Закріпили життєвоважливі навички у вигляді онлайн-вікторини.
Захід був проведений з метою попередження сватінгу, булінгу, фішингу серед учнівської молоді, профілактики девіантної поведенки учнів, ознайомлення учнів з видами відповідальності за подібні правопорущення, виховання основних загальнолюдських цінностей та поваги до власної безпеки і безпеки оточуючих.

14 лютого о 11:53 | Ткачук В. І. | no comments

9 лютого світова спільнота відзначатиме День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді, профілактика загрозливих соціальних мереж, месенджів онлайн-спілкування для підростаючого покоління.
З нагоди Всесвітнього дня безпечного користування Інтернетом в Губелецькій гімназії сьогодні було проведено цикл виховних заходів, які передбачали: перегляд освітніх серіалів про користування мережею Інтернет "Яку небезпеку несе Тік Ток та соціальні мережі"(7-8 клас), "Небезпека кібербулінгу в Інтернеті. Кібергрумінг та його наслідки" (9 клас). Учні 5-6 класів малювали тематичні малюнки "Я за безпечний Інтернет". Також серед учнів 5-9 класів було проведено анонімне анкетування "Моя поведінка в Інтернеті", де переважна більшість учнів, згідно, опитуванням, виявилися звичайними користувачами мережі та не зловживають Інтернетом. Під час перегляду освітніх серіалів, учні обговорювали важливість використання мережі Інтернет в їхньому житті і ділилися думками про те, як можуть нашкодити соціальні мережі власне дитині підліткового віку. Учні 9 класу визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті та онлайн-спілкування, ознайомилися з інформацією щодо подолання і відповідальності за вчинення кібергрумінгу.
Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету, безпечного, як дітям, так і дорослим.

5 лютого о 12:40 | Ткачук В. І. | no comments

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають учня 8 класу Василюка Богдана і вчительку української мови та літератури Кирильчук Людмилу Олександрівну з переможним ІІІ місцем у Міжнародному щорічному літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 1-4,5-9 та 9-11 класів на тему "Воїн ЗСУ. Хто він?Образ сучасного українського воїна".
Вітаємо Богдана і його наставника учительку української мови та літератури Людмилу Олександрівну! Бажаємо вам міцного здоров'я, безліч перемог, успішного майбуття, нових досягнень і здобутків.

5 лютого о 11:57 | Ткачук В. І. | no comments

Адміністрація гімназії, педагогічний та учнівський колективи Губелецької гімназії щиро вітають ученицю 9 класу Косік Вікторію Валентинівну і вчительку української мови та літератури Кирильчук Людмилу Олександрівну із здобутим 1 місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь" в номінації "Читання напам'ять" від освітнього порталу "Алаба". Вітаємо переможницю та її наставника. Бажаємо їм міцного здоров'я, мирного неба, подальших успіхів, віри в свої сили та перемог!

5 лютого о 11:36 | Ткачук В. І. | no comments

29 січня 1918 року відбулася визначна подія в українській історії – бій під Крутами. Бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 500 підлітків і студентів столичних вишів виступили проти навали ворога - 6000 червоної армії муравйова на новостворену Ураїнську державу. Вони майже всі загинули, а 20 юнаків, які потрапили в полон були закатовані, деякі розстріляні за викоанння в полоні пісні "Ще не вмерла Україна". Як бачимо, за Українську державність та національну ідею вмирав цвіт її нації.
Історичне значення бою під Крутами надзвичайно велике: їм вдалося врятувати легітимну владу УНР, затягнути час для підписання Брест-Литовського договору про завершення І Світової війни для України та міжнародного визнання України як держави. Ці юнаки стали Героями нової держави, але, на жаль, не вижили, щоб побачити омріяну волю України, за яку віддали життя...
Ми маємо пам’ятати великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність. Вони полягли, щоб ми жили у своїй країні, за наше щасливе майбутнє.
Через 106 років події повторюються, і ворог той самий. Він знову намагається знищити вільний народі та незламну націю. Але щиро віримо. що ми переможемо. Бо нас уже не 500, а цілі мільйони...
До Дня пам’яті Героїв Крут в Губелецькій гімназії відбулися виховні заходи: виховна година в 5 класі "Крути: 106 років потому...", де учні виготовили інформаційний лепбук "Пам’ятай про Крути", учнівська конференція "Від Героїв Крут до Героїв сьогодення", де учні переглядали навчальний відесюжет "Пишемо історію. Бій під Крутами", обговорювали історичне значення бою під Крутами для УНР. порінювали сторічної давності з подіями сьогодення.
Нехай пам’ять про наших Героїв, які загинули під Крутами, буде вічною! Вони боролися, щоб ми перемогли!

30 січня о 15:12 | Ткачук В. І. | no comments

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, патріотичного виховання, збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу, зросту технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації з 11 по 29 грудня 2023 року була проведена обласна заочна виставка-конкурс «Новорічна технофеєрія» на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Улашанівська громада вже не вперше приймає участь у виставці. Здобувачі освіти Губелецької гімназії, які прийняли участь в цьому конкурсі нагороджені дипломами. Отож, вітаємо наших призерів
У номінації «Техноялинка»:
1 місце
ЗОМАРЄВ Назарій, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Ялинка перемоги»;
У номінації «Найкраща креативна іграшка»
3 місце
ВИХІВСЬКА Олександра та ВИХІВСЬКА Дарина, здобувачі освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Новорічні гноми».
У номінації «Різдвяний вінок»:
3 місце
КОСИК Олександра, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Різдвяне чудо».
У номінації «Різдвяний/новорічний сувенір»:
1 місце
ЩАВІНСЬКА Софія, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «В очікуванні свята»;
2 місце
КОСІК Вікторія, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Казковий сон».
3 місце
БАЛАНЧУК Михайло, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Домовичок-захисничок».
У номінації «Патріотична/етнічна ялинкова іграшка»:
2 місце
СОКОЛЕНКО Богдан, здобувач освіти Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради за роботу «Новорічна фантазія».
Щиро дякуємо керівникам Соколенко Тетяні Володимирівні, Щавінській Тетяні Михайлівні, Лисаківській Любові Дмтрівні та нашим творчим вихованцям за креативність і створення святкової атмосфери. Наші діти - це наше впевнене світле майбутнє.
Вітаємо наших переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до власного успіху!

30 січня о 14:04 | Ткачук В. І. | no comments

З метою зацікавлення учнів, розширення знань та уявлень про науку хімію в Губелецькій гімназії вчителем Гончарук С.А. проведено предметний тиждень з хімії.
Учні 7-го класу взяли участь у вікторині "Знавці хімічних елементів".
Учні 8-го класу - виконали цікаві хімічні реакції під час уроку гри "Хімічна феєрія".
Учні 9-го класу захистили проєкти "Екзо- та ендотермічні реакції в житті людини і в природі" та показали гарні знання хімії у квесті "Хімія на кухні".

26 січня о 16:43 | Ткачук В. І. | no comments

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту вшановують 27 січня. З 1933 по 1945 роки було знищено понад 5 000 000 осіб єврейської національності. Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.
Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (Постанова ВРУ від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття оонівського документа. Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма. Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих. 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйони на території колишнього радянського союзу, значною мірою в Україні. Як відомо, одразу після окупації України нацисти розгорнули широку мережу гетто (найбільшим було Львівське), а згодом почали масово розстрілювати єврейське населення. Одними з найбільших і найвідоміших були розстріли у Бабиному Яру в Києві, але знищення євреїв України було систематичними і повсюдними. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.
З нагоди трагічних роковин подій Голокосту учні нашої гімназії переглянули документальну стрічку "Без права забуття. Голокост - терор, якому немає забуття".
Ми маємо знати про переломні та трагічні моменти у нашій історії, адже тільки усвідомлюючи минуле, можна розраховувати на мир та єдність у майбутньому.

26 січня о 15:59 | Ткачук В. І. | no comments

Порядок денний:
1. Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
2. Стан ведення ділової документації педагогічними працівниками закладу.
3. Різне.

25 січня о 11:48 | Ткачук В. І. | no comments

Привітання з ювілеєм директора гімназії Василя Івановича Ткачука від керівництва Улашанівської територіальної громади в особі заступника сільського голови Бойчака Дмитра Володимировича

23 січня о 11:40 | Ткачук В. І. | no comments

Адміністрація гімназії, педагогічний та учнівський колективи Губелецької гімназії щиро вітають учня 9 класу Кравчука Максима та вчительку історії та правознавства Косік Юлію Олександрівну із здобутим 3 місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України, яка відбулася 20 січня у м.Хмельницький. Бажаємо переможцю та його наставниці міцного здоров'я, мирного неба, подальших успіхів, віри в свої сили та перемог!

23 січня о 10:35 | Ткачук В. І. | no comments

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.
"105 років незламному українському духу" - саме під такою назвою відбувся цикл виховних заходів з учнями 5-9 класів з нагоди 105 річниці Соборності України. Серед основних заходів - передача бойового прапора колективу Губелецькій гімназії від нашого земляка, воїна ЗСУ Нікітчука Олександра Олександровича в знак вдячності постійної допомоги його підрозділу та воїнам-побратимам. Бойовий прапор передав в заклад його син Микола Нікітчук. З нагоди такої події директор гімназії Ткачук В.І. провів святкову лінійку. На згадку про цю подію лідери учнівського самоврядування організували символічний ланцюг єднання з нагоди Дня Соборності навколо бойового прапора нашого земляка під назвою "Об'єднаймося, брати мої, молю вас, благаю!". Бібліотекар Тимчук Н.М. організувала книжкову виставку під назвою "З Україною в серці", а педагог-організатор та вчителька історії Косік Ю.О. провела з учнями 5-9 класів пізнальну патріотичну гру "105 років єдності та незламності", в рамках якої відбувалися цікаві вікторини та завдання на українознавчу тематику, виконання малюнків "Мрія про Україну" та лепбуків з нагоди свята Соборності України. Також був проведений патріотичний флешмоб під назвою "Нас об'єднує Україна".
Відзначення 105 річниці Соборності України відбулося в затишній та доброзичливій шкільній атмосфері. Проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

22 січня о 16:31 | Ткачук В. І. | no comments

Я співаю про тебе, прекрасна країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов'янська земля!
Виконання малюнків та пісень, організація виставки, патріотичного флешмобу та поетичного вернісажу мали на меті показати нашим вихованцям найбільшу цінність для України - бути єдиною та незалежною.

22 січня о 14:26 | Ткачук В. І. | no comments

Колектив Губелецької гімназії , батьки, учні та вихованці щиро вітають ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА з життєвим ювілеєм !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

15 січня о 07:09 | Ткачук В. І. | no comments

5 січня на базі Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цьогоріч на конкурсі було представлено 9 наукових робіт з 7 відділень. Незважаючи на ранкову повітряну тривогу, І етап конкурсу-захисту відбувся. Губелецьку гімназію гідно представив на даному конкурсі учень 9 класу Польовий Даніїл з секції "Всесвітня історія" з темою дослідницького проєкту "«Нові рубежі» програма розвитку США за президенства Д. Кеннеді", з яким Даніїл виборов почесне І місце. Науковим керівником цієї дослідницької роботи є вчителька історії та правознавства Косік Юлія Олександрівна. Даніїл буде представляти нашу Улашанівську громаду у ІІ етапі на рівні області. Бажаємо Даніїлу та його наставнику міцного здоров'я, мирного неба, багато перемог тауспіхів у обласному турі конкурсу-захисту.

9 січня о 15:54 | Ткачук В. І. | no comments

Наперодні новорічних свят усі чекають дива, приємних сюрпризів та хвилюючих моментів... Приємно, коли знаходяться люди, які хочуть подарувати дітям святкову атмостферу та хвилини радості і щастя.
Адміністрація, педагогічний, учнівський, батьківський колективи щиро дякують голові Миколі Васильовичу Гизимчуку, депутатському корпусу Улашанівської сільської ради та постійним нашим благодійникам і меценатам: голові СГК "Улашаніський" Андрію Ростиславовичу Теслюку, директору СТОВ "Батьківщина" Станіславу Йосиповичу Сорочинському, директору ПП "Злагода" Ользі Станіславівні Мирончук за новорічні подарунки усім здобувачам освіти і вихованцям дошкільного підрозділу Губелецької гімназії. Така підтримка неабияк важлива сьогодні дітям, особливо зараз, під час війни.
Дякуємо за Ваше чуйне серце і добрі справи, які Ви постійно робите для нашого закладу. Дякуємо за те, що Ви ніколи не стоїте осторонь проблем нашого закладу. Хай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам благ і процвітань. Хай Бог посилає Вам міцне здоров'я, мир, радість і щастя! У переддень Нового 2024 року дозвольте Вас привітати такими рядками:
З роком Новим ми Вас, вітаємо,
Від щирого серця добра вам бажаємо!
Хай буде достатку та щастя багато,
Хай сповниться миром й добробутом хата,
Нехай в Новім році усе в Вас вдається,
І радість барвінком довкола Вас в’ється!
Миру та спокою, ласки, любові,
Кожного дня щоб були Ви здорові!
Разом до Перемоги!!!

30 грудня 2023 о 18:03 | Ткачук В. І. | no comments

З Новим роком шлем вітання
І бажаєм в гарну мить
Успіху, добра, натхнення,
Тільки в мирі, в щасті жить.
Хай цвіте казково доля,
Рік удачу принесе.
Нехай збудуться всі мрії,
Буде хай найкращим все.
Учні 8 класу Губелецької гімназії щиро вітають педагогічний, батьківський, учнівський колективи школи з новорічними та різдвяними святами. Тож, шановні, приймайте вітання. Мирних і щасливих вам усім свят.

29 грудня 2023 о 17:58 | Ткачук В. І. | no comments

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку і зал сніжинками, гірляндами та іграшками. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне дійство мало б завітати обов’язково і до учнів нашої школи.
Але у зв'язку з повітряною тривогою і вчорашніми масованими обстрілами території України та великих міст новорічне свято у Губелецькій гімназії не відбулося. Найголовніше - це безпека наших здобувачів освіти і вихованців. Новорічна святково вбрана ялинка і прикрашений зал були мовчазними. Але, не дивлячись ні на що, ми зібрали невеличку третю частину нашого свята у відео - це віншування наших школярів з новорічними та різдвяними святами під назвою "З Різвом Христовим та Новим роком, Україно! Бажаємо тобі Перемоги та Миру!" з вітаннями, враховуючи сьогоднішні події в Україні, колядкою та піснями. Наші діти вірять, що скоро настане Перемога і розквітне наша ненька-Україна. Сподіваємося, що таких свят у нас буде багато, і ми усі зустрінемось не раз у стінах нашої альма-матер.
З прийдешніми святами вітаємо вас усіх! Бажаємо переможного миру, щасливого довголіття, мирного неба та затишних, родинних свят. Хай ті, хто воюють, обовязково переможуть і повертаються до рідних живими здоровими, хай ті, хто хворіє - швидше одужують, ті, що вірять і сподіваються на диво - хай усе завжди здійснюється. Хай народження Божого Дитяти - Ісуса принесе в домівки кожного любов, мир та божу благодать!!!

29 грудня 2023 о 17:53 | Ткачук В. І. | no comments

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Адже Новий рік – це наче казка для всіх.
У нашому дошкільному підрозділі починають готуватися до святкування заздалегідь. Прикрашають ялинку і зал гірляндами, красивими іграшками,новорічними вінками, яскравими стрічками та фігурками янголів. Також розмальовують вікна тематичними візерунками.
"Губка Боб та його компанія" - саме під такою назвою відбулося новорічне свято в нашому дитячому садочку, яке організувала вихователька Любов Вікторівна Баланчук. З найкращими побажаннями до присутніх на новорічному ранку звернувся директор гімназії Василь іванович Ткачук, побажав у прийдешньому новому році всім міцного здоров'я, благополуччя та переможного миру.
На святковому ранку всі занурилися у казку. Веселилися, проводили різні конкурси, танцювали, співали та колядували. Це завжди дуже цікаво не лише дошкільникам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок.
Вихованці святкували та розважалися. А по закінченню свята дошкільники колядували колядку "Ми прибули господарю до вашої хати" та отримали смачні подарунки від губки Боба.

28 грудня 2023 о 14:50 | Ткачук В. І. | no comments

Інклюзія— процес включення всіхгромадянвсоціумі. І насамперед тих, що мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку. Він передбачає розробку і застосування тих методів, які зможуть дозволити кожній людині рівноправно брати участь суспільному житті.
Інклюзія — це процес реального включення осіб з особливими потребами в активне суспільне життя. Інклюзивне навчання– це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних, з урахуванням індивідуальних особливостей таких дітей. Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, в яких в разі необхідності їм буде надаватися підтримка, щоб всі учні без виключення навчалися і проводили час разом.
Психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивному закладі – це взаємоузгоджена комплексна діяльність команди фахівців та батьків дитини, спрямована на створення необхідних умов, що сприяють розвитку особистості дитини, засвоєнню нею знань, умінь і навичок, успішній адаптації, її самореалізації та інтеграції в соціум.
27 грудня у Губелецькій гімназії відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу. Було обговорено питання щодо ведення документації, моніторинг корекційно-розвиткових занять, роботи в автоматизованій системі, категорії труднощів та рівня підтримки особи з ООП, проаналізовано навчальні досягнення учениць за І семестр 2023-2024 навчального року, надання методичної підтримки щодо організації інклюзивного навчання в закладі на ІІ семестр, обговорено досягнення і труднощі учениць під час освітнього процесу.
"Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії" - підсумував засідання команди психолого-педагогічного супроводу директор гімназії Василь Іванович Ткачук.

27 грудня 2023 о 14:47 | Ткачук В. І. | no comments