Новини
До уваги батьків майбутніх першокласників!
01 квітня 2025 року розпочинається набір учнів до першого класу 2025-2026 навчального року.
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Губелецька гімназія Улашанівської сільської ради оголошує набір учнів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік. Якщо Ви хочете бачити свою дитину щасливою, розвиненою, творчою, компетентною - запрошуємо до вступу в перший клас нашого закладу.
До послуг учнів майбутнього 1-го класу навчання та виховання в сучасному освітньому середовищі за типовою програмою НУШ-1 (за редакцією О. Савченко). На вашу дитину чекають сучасні креативні вчителі! Ми радо приймемо ваших дітей до нашої дружньої шкільної родини.
Адміністрація закладу повідомляє, що прийом документів майбутніх першокласників 2025-2026 навчального року відбувається згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16. 04. 2018 р. № 367.
Прийом документів для зарахування у 1 клас буде здійснюватися з 01 квітня по 31 травня 2025 року.
Пакет документів для зарахування до навчального закладу:
заява (заповнюється у закладі освіти);
копія свідоцтва про народження дитини (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
медична довідка форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
копії документів, що підтверджують право дитини на першочергове зарахування (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
копії документів, що підтверджують право на пільги, з пред'явленням оригіналів зазначених документів (при наявності)
Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).
УВАГА!!!
Під час сигналу «Повітряна тривога» прийом документів не здійснюється. У паперовій формі приймання документів здійснюється у разі створення і безпечних умов для працівників закладу освіти та громадян.
Дні прийому:
Понеділок-П'ятниця з 9.00 - 15.00
2 квітня - Міжнародний день поширення інформації про аутизм.
Цей день був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році з метою підвищення обізнаності про аутизм та сприяння розумінню та прийняттю людей з аутизмом.
Аутизм – це розлад розвитку, який впливає на спілкування, соціальну взаємодію та поведінку.
Аутизм – це спектр, що означає, що кожен з аутизмом є унікальним і має різні сильні та слабкі сторони.
Важливо сприяти прийняттю та розумінню аутизму, щоб люди з аутизмом могли жити повноцінним життям.
Важливо поширювати інформацію про аутизм, щоб підвищити обізнаність.
Потрібно виявляти повагу та розуміння до людей з аутизмом; підтримувати організації, які працюють з людьми з аутизмом та їхніми сім'ями.
Пам'ятайте, що кожен заслуговує на повагу та розуміння, незалежно від його відмінностей.
З нашими учнями ми проводили Всеукраїнський урок про інклюзивність та проходили інтерактивний квіз.
З 24 березня по 27 березня 2025 року в гімназії розпочався Тиждень географії, біології та хімії. Згідно плану Тижня, у понеділок учні 6-9 класів здійснили мандрівку «В країну Ребусологію». Діти люблять загадки. Їм подобається відчувати себе слідопитами й розгадувати таємниці. Особливо до вподоби ребуси. Розгадування ребусів – корисна робота. Щоб її виконати, потрібно мати високий рівень логічного мислення, вміти зосереджуватися на деталях. Проявляти креативність та нестандартне мислення.
У вівторок серед учнів 6, 8 та 9 класів проводилася квест-гра «Поведінка тварин». Під час інтелектуально-логічної гри команди учнів розгадували різноманітні загадки, шукали відповіді на запитання, виконували інтерактивні завдання. При цьому учні розвивали увагу, логічне мислення, пізнавальний інтерес вивчення навколишнього середовища, вміння працювати у групі.
Сьогодні в межах предметного тижня у нашій гімназії був День хімії.
Хімічний батл між учнями 8-9 класів. Учасники показали цікаві реакції "Вулкан","Фараонові змії", розшифрували таємне послання алхіміків, побачили зникнення плями на одязі та підготували для протилежної команди сюрприз-антистрес.
Проводили віртуальну подорож у світ казок дитинства "Колобок", "Чарівна квітка", "Попелюшка" - де учні спостерігали, як можна казку перетворити в реальність шляхом хімічних реакцій. А ще - отримали таємний лист від баби Яги про появу вогню без сірників.
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають колишнього випускника Губелецької гімназії Ярослава Колодніцького з тим, що він став футбольним арбітром Рівненської обласної асоціації футболу та взяв участь у семінарі Національної Академії футбольних арбітрів другого року навчання. Також Ярослав успішно склав педагогічне тестування з фізичної та теоретичної підготовки, а також прослухав курс лекцій щодо сучасних трактувань ситуацій, пов'язаних з порушеннями. Протягом року Ярослав буде удосконалювати свою професійну майстерність в Академії молодих арбітрів УАФ, обслуговуючи матчі ДЮФЛ України як асистент арбітра.
Вітаємо Ярослава з такими досягненнями. Бажаємо невичерпного потоку креативних ідей, успіхів, блискучих задумів, високого ентузіазму та позитивного настрою. Нехай здоров’я буде міцним, а перспективи — яскравими. Успішного майбутнього на футбольному полі України та світу.
https://www.facebook.com/share/p/15s39zmg58/
#Тиждень_читання_поезії
21 березня - Всесвітній день поезії.
Ми підготували флешмоб до Дня поезії.
Учні читали та декламували вірші відомих українських поетів та поетес!
#Челендж_Зробимо_Землю_кращою
20 березня - Всесвітній День Землі.
Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Дату обрали не випадково: 20 березня - день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку.
Засновник цього дня – відомий американський громадський діяч Джон Мортон. Він розгорнув кампанію з висаджування дерев і чагарників у 1840-х рр. для того, щоб розвивати в людях дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Ця ідея так сильно його захопила, що коли він став секретарем штату Небраска, у 1872 р., він запропонував встановити спеціальний день, присвячений озелененню.
З 20 березня по 7 квітня у нашій школі проходить челендж "Зробимо нашу землю кращою". Потрібно опублікувати фото, як ви садите дерева, кущі, квіти, або як прибираєте свої території та передати естафету нашим учням та вчителям (з активним посиланням)!
Ми передаємо естафету Катя Опанасюк Марина Юхимець Ярослав Сорочинський Яна Колодніцька
Сьогодні у нас в школі було проведено профорієнтаційну роботу для 9 класу.
Грицівське вище професійне училище №38 оголошує набір абітурієнтів.
Сучасне профорієнтування – це, перш за все, виховання молодої людини як суб'єкта вибору професії і суб'єкта праці, особи, яка володіє активністю та самостійністю в поведінці й діяльності, виборі мети й плануванні свого майбутнього. Профорієнтація — це й створення умов, які сприяють розвитку внутрішніх засобів активного професійного самовизначення: самопізнання, самооцінювання і саморозвитку. Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ, БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!
Шановні учні, батьки, вчителі!
Служба безпеки України фіксує зростання випадків вербування підлітків через соціальні мережі, зокрема у Telegram, для вчинення диверсій та інших небезпечних дій проти України.
Пам’ятайте: навіть спроба домовленості про участь у підривній діяльності може каратися позбавленням волі на строк до 15 років або довічно (ст. 113 Кримінального кодексу України).
Як вас можуть втягнути?
Через обіцянки "легкого заробітку" за виконання простих завдань (передати предмет, підпалити, закласти речі у певне місце);
Створення груп у Telegram, де дають "секретні" завдання;
Пропозиції взяти участь у «челенджах» із небезпечними завданнями.
Що потрібно знати і робити?
НІКОЛИ не погоджуйтеся на підозрілі пропозиції від незнайомих осіб в інтернеті;
Не вступайте у сумнівні групи в Telegram, де пропонують заробіток або закликають до дій проти держави;
Переходьте на безпечні месенджери для спілкування (Viber, WhatsApp) — Telegram активно використовується ворогом для вербування;
Якщо вам пишуть із незрозумілими пропозиціями – негайно повідомте батьків, учителів або поліцію;
Пильнуйте акаунти в соцмережах — не передавайте свої дані іншим людям, не клікайте на підозрілі посилання.
Пам’ятайте! Ворог використовує підлітків у своїх цілях, не шкодуючи нікого. Відомі випадки, коли виконавців підривали разом із вибухівкою!
У разі підозрілих ситуацій телефонуйте 102 або звертайтеся до правоохоронців.
Звертаємося до батьків і педагогів:
Говоріть із дітьми про небезпеку онлайн-спілкування;
Залучайте правоохоронців до профілактичних заходів у школах;
Спільно контролюйте онлайн-активність дітей.
Захистимо наших дітей разом!
Залишайтеся пильними. Бережіть себе і Україну!
Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю МАН Хмельницький «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з нагоди 95-річчя від дня народження Ліни Костенко організовує проведення обласного флешмобу #ЧитаємоЛіну.
Колодніцька Яна, 8 клас, декламує вірш Ліни Костенко «Між іншим».
Губелецька гімназія
Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю МАН Хмельницький «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з нагоди 95-річчя від дня народження Ліни Костенко організовує проведення обласного флешмобу #ЧитаємоЛіну.
Юхимець Марина, педагог-організатор Губелецької гімназії, декламує вірш Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать».
#тижденьпоезії2025
Сьогодні в нашій гімназії стартував Тиждень читання поезії.
Тема тижня - «Пісня тисячі голосів», а гаслом стали слова Сергія Жадана: «З чого все почалося? Вона заговорила про мужність і зброю. В неї навіть не голос – в неї багатоголосся».
Учні початкової школи читали вголос поезії Сергія Жадана, Ліни Костенко, Василя Симоненка та ін.
Поезія — це спосіб почути одне одного. Це можливість зафіксувати чужий досвід і знайти відгук на свій. У складні часи вона стає мостом між тими, чиї шляхи, здавалося б, розійшлися. Ми маємо дуже різні голоси: голоси цивільних, що проживають війну у своїх містах і селах, військових, які боронять нашу землю, вимушених переселенців та емігрантів різних хвиль, дітей, волонтерів, людей з різних куточків країни та світу. Але всі вони разом творять спільний голос – голос сучасної української поезії.
Сьогодні у нашій гімназії відбувся відбірковий тур конкурсу огляду художньої самодіяльності під назвою «В моєму серці завжди Україна» .
Саме сьогодні наші учні розпустили вітрила своїх талантів та підняли всіх нас на крилах радості, натхнення та творчості, які щодня живуть у цих стінах.
Учні підготували багато номерів -
1.Пісня «Народна» у виконанні учениці 6 класу Василюк Вероніки.
2.Пісня «У нас серця дитячі» у виконанні учениць Колодніцької Яни, Смолій Діани, Косик Олександри.
3.Інсценізація уривка поеми Т. Шевченка «Катерина» на новий лад у виконанні учнів Лишеня Богдана, Косика Назара, Парфенюка Святослава, Колодніцької Яни та Смолій Діани.
4. Пісня «Україно моя» у виконанні учениці 4 класу Ковальчук Уляни.
5. Пісня «А в Україні» у виконанні учениці 6 класу Зомарєвої Каріни.
6. Декламування поезія Галини Британ «Я нині розмовляла із дощем» ученицею 5 класу Сорочинською Соломією.
7. Пісня «Я малюю» у виконанні учениці 3 класу Мазур Вєроніки.
8. Поезія Антоніни Генелюк «Діво Богородице» у художньому читанні учениці 5 класу Бортової Маргарити.
9. Художня інсценізація «Три куми» у виконанні учнів Сорочинської Соломії, Василюк Вєроніки та Зомарєвої Каріни.
10. Поезія Наталії Карпенко «Мовчить будинок» у художньому читанні учня 6 класу Ольшановського Арсенія.
11. Пісня «Сила роду» у виконанні учениць 5 класу Бортової Маргарити і Сорочинської Соломії.
12. Поезія Т. Шевченка «Мені однаково» у художньому читанні учня 6 класу Панчука Олександра.
Дякуємо усім нашим учням за активну участь та вашу працю, яку ви доклали під час підготовки! Ви всі молодці!
#День_спротиву_окупації_2025
Щороку 26 лютого Україна вшановує День спротиву окупації Криму та Севастополя. Ця дата стала символом незламності, відваги та боротьби за свободу, адже саме цього дня у 2014 році тисячі кримчан вийшли на площу перед будівлею Верховної Ради Криму, щоб висловити свою незгоду з окупацією.
Події того дня показали всьому світові, що українці не миряться з агресією і готові боротися за свою державність. Попри військову загрозу, залякування та репресії, люди з українськими прапорами відстоювали свої права, гідність і незалежність.
День спротиву – це не просто спогад про минуле, це нагадування про те, що боротьба триває. Україна продовжує відстоювати свою територіальну цілісність, а українці – свою свободу. Сьогодні кожен, хто не втрачає віри, хто підтримує воїнів, допомагає переселенцям і береже національну культуру, є частиною великого спротиву.
Ми віримо, що правда і справедливість переможуть. Україна була, є і буде незалежною, а Крим обов’язково повернеться додому!
З метою відзначення Дня спротиву окупації в Губелецькій гімназії було проведено виховну годину "Спротив, що триває: боротьба за свободу", в рамках якої учні переглянули документальну стрічку "Зошит війни", долучилися до виконання патріотичних малюнків "Україна єдина і вільна" та заспівали пісню в знак вдячності усім борцям - героям, які боронили і боронять Україну. Виховний захід мав на меті сформувати в учнів патріотичну свідомість, почуття відповідальності за майбутнє України, усвідомлення важливості національного спротиву та боротьби за самостійність, особливо тепер, коли в країні війна, спонукати до активної громадянської позиції та розуміння цінності миру й незалежності. Виховний захід містив події супротиву, які стосувалися окупації Криму, подій Євромайдану та повномасштабного вторгнення. Протягом усього виховного заходу панувала доброзичлива атмосфера і дух любові до рідної землі та її Героїв.
#День_української_жінки_2025
Дорогі, незламні, прекрасні українські жінки!
Сьогодні – особливий день, коли ми вітаємо вас, наших берегинь, натхненниць, воїнів і миротворців. Ви – серце і душа України, її сила та ніжність, її мудрість і віра. Ваша любов і самопожертва тримають наш дім, нашу землю та нашу націю.
Українська жінка – це мама, що ніжно колише дитину навіть під звуки сирен. Це дружина, що з вірою чекає на коханого з передової. Це донька, що з гордістю продовжує традиції свого народу. Це волонтерка, яка вдень і вночі допомагає тим, хто потребує. Це військова, яка зі зброєю в руках боронить рідний край.
Нехай у ваших серцях завжди палає світло надії, нехай у ваших очах завжди буде іскорка радості, а у ваших домівках панують затишок і любов. Ви – гордість і майбутнє України!
Зі святом вас, дорогі українські жінки! Хай буде мир, хай буде щастя, хай буде Перемога!
Зі найкращими і щирими вітаннями з нагод Дня української жінки учні Губелецької гімназії організували патріотично-вітальний флешмоб "Українко! Ти кришталь з любові й віри, Перемоги і надії", який має на меті привітати всіх українських жінок зі святом, підкреслити роль української жінки в сучасному українському суспільстві та подякувати жінкам за їх щоденну турботу і затишок. Флешмоб спрямований на піднесення ролі української жінки у суспільстві, зміцнення національної свідомості та поширення патріотичних цінностей. Цей виховний захід покликаний об’єднати людей різного віку та статусу, щоб висловити подяку, підтримку та захоплення українськими жінками, які є символом віри, любові, незламності та перемоги.
24 лютого 2022 року світ здригнувся – Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Від перших хвилин війни український народ став на захист своєї землі, демонструючи неймовірну мужність, згуртованість і силу.
Перші місяці були найважчими – ворог намагався захопити Київ, зруйнувати українську державність, окупував східні та північні регіони країни, але героїчний опір Збройних Сил України, добровольців та всіх громадян зірвав плани агресора. Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, Одеса – кожне місто стало фортецею, яка стримувала ворога, а Маріуполь, Буча, Ірпінь, Гостомель, Ізюм, Скадовськ та багато українських міст і сіл, які були окуповані стали свідками жахливих і жорстоких вбивств, знущань і катувань ворогів над нашими людьми. Села і міста обезлюдніли, зруйновані, стали привидами сучасної новітньої історії України.
На очах у всього світу українці довели, що свобода – це не просто слово. Вони боролися у кожному окопі, на кожному блокпості, у кожному підвалі, де ховалися діти під звуки вибухів. Війна торкнулася кожної родини, кожного серця, але не змогла зламати дух нації.
Пройшло три роки. Україна вистояла, попри всі випробування. Ворог не зміг скорити її ані ракетами, ані терором. Світ продовжує підтримувати боротьбу за свободу, а українці впевнені – перемога буде за ними. Кожен день – це ще один крок до неї.
Ми пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину. Ми дякуємо тим, хто продовжує захищати наші міста і села. Україна була, є і буде вільною державою, бо в серцях її народу горить незламний вогонь боротьби.
З нагоди третіх роковин повномасштабного вторгнення рф до України учні Губелецької гімназії підготували Патріотичний вернісаж пам'яті під назвою "З вірою у Перемогу та мирне майбутнє", демонструючи власні мрії і бажання на скорішу Перемогу України, мирне майбутнє без війни і тривог. Патріотичний вернісаж пам'яті "З вірою у Перемогу та мирне майбутнє" спрямований на вшанування героїв, які віддали свої життя за незалежність України, підтримку захисників та об'єднання українського суспільства навколо ідеї свободи та миру, збереження національної пам’яті та патріотичного духу.
Розбиті вікна, спалені доми,
Сльоза на згарищі тремтить.
Шукає мати між руїнами
Ту колискову, що звучить.
Стежки, що діти босі бігали,
Тепер завалені уламками.
Дерева, що весну зустрічали,
Стоять мовчазними примарами.
Дзвінкі колись шкільні подвір’я
Застигли в тиші і журбі.
Й лише у пам’яті лишились
Голоси у мирному житті.
Але крізь біль, крізь попелище
Зійде надія, наче цвіт.
І знов збудує Україна
Любові, волі чистий світ.
#День_Рідної_мови
До Дня рідної мови у нашій громаді була організована онлайн-зустріч із Галиною Британ. Галина Британ - сучасна українська письменниця, поетеса, учитель за освітою. Дипломант конкурсу «Коронація слова» 2020 у номінації «Пісенна лірика» — спецвідзнака «Міжнародний вибір». Член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини».
Зустріч пройшла мегакруто, учні та вчителі провели цікаву та пізнавальну зустріч. Дякуємо за новий досвід.
Галина Британ
Галина Британ - поетична сторінка
#День_Рідної_мови
21 лютого весь світ святкує Міжнародний день Рідної мови.
Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.
Сьогодні наші учні провели онлайн-гру "Знавці рідної мови".
Дбаймо про рідну мову!
#Живи_Кобзаре_в_памяті_людській
Губелецька гімназія
Улашанівської сільської ради
Ольшановський Арсен Олександрович
Колодніцька Яна Анатоліївна, 13 р.
Т. Г. Шевченко "Мені тринадцятий минало"
Губелецька гімназія
Улашанівської сільської ради
Сорочинська Соломія Русланівна,10 р
Т. Г. Шевченко "Садок вишневий коло хати"
https://youtube.com/shorts/5n32lwM78ns?si=bpoxIQu4o_QRDXp2