Новий навчальний рік!
Всього 6 чоловік

Урок Пам'яті "Діти, які ніколи..." - вшанування пам’яті дітей жертв агресії, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

Дата: 4 червня о 14:27
Автор: Ткачук В. І.
34 перегляда

1 червня 2021 року Верховна Рада України ухвалила постанову №5343, з метою вшанування пам’яті дітей жертв агресії на державному рівні. Згідно з постановою, 4 червня в Україні встановили Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.
Запровадження цієї дати це один із кроків боротьби проти свавілля та насильства, що коїться в період військових дій. Ми повинні розповідати світу про дітей які стали жертвами агресії.
Станом на 3 червня 2024 року 550 дітей загинуло, 1366 дітей поранені, 2020 дітей – зниклі, 19546 дітей депортовані або примусово переміщені внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Ці цифри не остаточні. Триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.
За даними Дитячого фонду UNICEF, ще до повномасштабної атаки на близько 1,6 мільйона дітей в Україні вплинула війна на Донбасі: це переміщені діти, жителі окупованих територій та ті, хто залишився поблизу лінії розмежування. Діти тилових міст, які зараз не зазнають сильних обстрілів, також живуть в напрузі: їх вчать швидко бігти в укриття. Війна досить ускладнює, а часто і взагалі унеможливлює реалізацію основоположних прав дитини. Вони зазнають насильства, отримують важкі травми та поранення різного ступеня складності, втрачають батьків та рідних, стають жертвами торгівлі людьми, катування, експлуатації, жорстокого поводження, втрачають право на безпечне середовище, порушуються всі основоположні права дитини. Нажаль, діти зараз у період війни зустрічаються з найгіршими злочинами проти людства. Цей день був запроваджений для нагадування всім міжнародним організаціям та інституціям, які займаються захистом прав дітей про відповідальність.
З метою вшанування пам’яті дітей жертв агресії, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України в Губелецькій гімназії було проведено Урок Пам'яті з учнями 9 класу під назвою "Діти, які ніколи...", в рамках якого хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих дітей жертв російської агресії, переглянули відеосюжет "Пам'ятаймо про кожного" та презентаційні матеріали. Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину, яка могла б вершити майбутнє України, але безневинно загинула від рук російського ворога.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.