Новий навчальний рік!

Міжнародний день захисту дітей у Губелецькій гімназії

Дата: 3 червня о 12:58, Оновлено 5 червня о 13:24
Автор: Ткачук В. І.
32 перегляда

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живемо. Діти були і завжди залишаються нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави.
3 червня в стінах нашої гімназії відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалося свято з традиційної урочистої лінійки, на якій директор школи В. Ткачук привітав усіх школярів та вихованців з чудовим святом - Днем дитини. Традиційно нагородив за активну участь в інтернет-олімпіадах і конкурсах учнів, які показали високі результати.
Після урочистої лінійки учні приєдналися до щорічного традиційного пікніка, який завершився проведенням фізкультурно-оздоровчого заходу "Рух - це життя", в рамках якого відбулися змагання з футболу, волейболу серед старшокласників, а також рухливі ігри серед молодших школярів. Наші учні та вихованці раділи чудовій нагоді провести власне свято у колі своїх друзів та великої шкільної родини та погожій днині, завдяки якій святкуванням були задоволені всі.
І, звичайно, яке ж свято без солодощів? За сприяння директора СТОВ "Батьківщина" С. Сорочинського учасники заходу отримали солодощі. Адміністрація, учнівський та педагогічний колективи висловлюють йому щиру вдячність за щорічне сприяння проведенню цього заходу на належному рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, постійного добробуту, щедрих ланів і добрих врожаїв.
Весело й щасливо провели цей день наші учні та вихованці. На цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх дітей – літні канікули. Тож, бажаємо усім гарного і мирного відпочинку. Все буде Україна!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.