Історико-патріотичний флешмоб "Українці - нація Героїв"

Date: 25 травня 2023 о 12:11

Історія і сучасність різних цивілізацій, культур, народів – це історія і сучасність їхніх героїв. Історія і сучасність України, українського народу – це твір героїв України, це справа людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна – це Герої, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Історія і сучасність України – це справа геройської української молоді: сотень тисяч юних, молодих, ледве двадцятирічних добровольців руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, Легіону Січових стрільців Дмитра Вітовського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії Романа Шухевича і Олекси Гасина, сотень тисяч рядових українців, які боролися проти німецьких загарбників в рядах Червоної Армії, членів визвольного руху шестидесятників В'ячеслава Чорновола, учасників студентського голодування 1990 року, Героїв Євромайдану, Небесної Сотні, АТО/ООС, російсько-української війни. Одним словом, усіх молодих українців, які боронили інтереси України навіть ціною власного життя.
День Героїв - Свято про велич духу українського народу, свято незламності інескореності українського духу, свято подвигу тих, хто боронить нас постійно від ворога. Ми повинні шанувати тих, хто віддав життя за нашу свободу і поважати тих, хто це робить сьогодні і живе поміж нас. Ви неймовірні!
Україно... Свята земле, що народила націю Героїв! Знаємо імена твоїх синів, пам'ятаємо кожен подвиг, безмежно пишаємося кожним. З Днем Героїв тебе, Україно!
З нагоди Дня Героїв учні нашої гімназії підготували історико-патріотичний флешмоб "Українці - нація Героїв".
У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам'яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України. Цей день є символом незборимості України!