"З історії українського війська"

Date: 7 грудня 2022 о 06:18

Міцна держава – це держава, в якій зберігаються традиції, вшановується пам’ять та плекається надійне майбутнє. Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України, спадкоємцям високої слави українського козацтва, героям визвольних змагань і переможцям нацизму і рашизму. Відзначаючи це свято, ми, українці, складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни і оберігає мирі та спокій в наших домівках сьогодні. Схиляємо голови в молитві – пам’ятаємо всіх Героїв, які віддали життя , захищаючи свою рідну землю та возвеличуймо подвиги тих, які сьогодні зберегли суверенітет нашої Батьківщини.
З нагоди дня Збройних Сил України в нашій школі з учнями 6-7 класу було проведено годину спілкування під назвою "З історії українського війська". Учні переглянули невелику документальну стрічку "Армія, народжена війною" та виконали уривок української пісні армії Українських Січових Стрільців "Ой у лузі червона калина". Хвилиною мовчання вшанували память загиблих воїнів, які боронили суверенітет нашої держави.
Учні зрозуміли, що герої - серед нас. Це ті, хто став на захист нашої країни проти сильного ворога. Ті, завдяки кому ми прокидаємось, маємо змогу жити та працювати, виховувати наших дітей та дивитись в завтрашній день, навіть під час війни. Українські воїни вже зробили українську армію легендарною на весь світ. Ми пишаємося своїми Героями.

https://www.facebook.com/100055643319264/videos/3084723035153535   - покликання на виконання учнями 6-7 класу української пісні "Ой у лузі червона калина"