Урок Пам'яті "Небесна сотня. Юні ангели"

Date: 17 лютого 2022 о 10:11

Кілька років тому у самісінькому центрі Києва пролилася кров людей, які відкрито виступили проти беззаконня тодішньої влади та несправедливості. Загинуло більше сотні чоловік; цих людей ми тепер називаємо Небесною Сотнею.
Небесна сотня – це не просто більше сотні людей, вбитих тодішнім режимом під час Революції Гідності. Це - герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загальнолюдські цінності, за захист прав людини.
Люди, які протестували проти злочинних дій режиму, походили зі всіх регіонів України; вони були дуже різними: і за релігійними вподобаннями, і за політичними переконаннями, і за соціальним статусом. Але було у них і дещо спільне: всі вони мріяли жити у незалежній, вільній Україні, у країні, де кожен має право на вільне висловлення власної думки, де всі поважають закон і права людини. Ці люди відчували себе європейцями та мріяли про європейське майбутнє своєї країни.
Трагічні події на майдані Незалежності увійшли до новітньої історії України і стали символом всенародного опору беззаконним діям тодішньої владі. Вічна слава героям!
З нагоди вшанування памяті героїв Небесної сотні в Губелецькій -гімназії сьогодні було проведено Урок Пам'яті з учнями 7-9 класів під назвою "Небесна Сотня: юні янголи", на якому учні ознайомилися з основними подіями Євромайдану, а також переглянули документальний фільм "Небесна сотня. Зима, що нас змінила". Учні 8-9 класу з нагоди вшанування національних героїв виготовили лепбук під назвою "Небесна сотня. Герої не вмирають". Бібліотекарем гімназії була організована виставка "Небесна сотня: герої посеред нас". Під час проведення виховних заходів учні зрозуміли, наскільки значимою для нас є об'єднання навколо спільної мети, навколо національної ідеї, навколо європейських цінностей. І найголовніше, що варто нам усім сьогодні пам'ятати - Небесна сотня ще раз довела, що вибір є завжди, і залежить лише від кожного з нас. Слава Україні!